تجارت گستر همتا
خانه / پسته صادراتی / صادرات انواع پسته ارزان به کردستان عراق
صادرات پسته به عراق

صادرات انواع پسته ارزان به کردستان عراق

صادرات پسته به عراق و منطقه کردستان این کشور به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای صادراتی ایران در خاورمیانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اما اغلب تجار این کشور خریدار انواع پسته ارزان ایران می‌باشند.
اما سوالی که مطرح است ایناست که انواع پسته ارزان قیمت ایران کدامند؟؟ و به چه طریق می‌توان به صورت مستقیم و بدون واسطه آنها را خریداری نمود؟؟
در ادامه به صورت مفصل در مورد این سوال ها صحبت می‌شود.

صادرات پسته به عراق

انواع پسته ارزان ایران

کشور ایران به لحاظ کفیت و تنوع پسته در دنیا بی رقیب است.
به صورتی که هر کشوری محصول مطابق با ذائقه مردم خود را می‌تواند از بازار ایران فراهم نماید.
امار صادراتی ایران هم بیان گر این موضوع می‌باشد چراکه پسته ایران به بیش از ۵۰ کشور به صورت مستقیم و غیر مستقیم صادر می‌شود.

تجار کشور عراق با توجه به شرایط اقتصادی مردم و کشور خود بیشتر به دنبال خرید پسته های ارزان قیمت ایران می‌باشند و در دسته کشورهای قیمت محور خریدار پسته ایران می‌باشند.

اما منظور از پسته ارزان قیمت چیست؟؟ در ادامه به معرفی انواع این نوع پسته پرداخته می‌شود.

  • پسته های خندان ریز یا انس بالا: بعد از پسته های خندان درشت این نوع پسته از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار است که به لحاظ قیمتی هم پایین تر می‌باشند مانند پسته های فندقی و بادامی.
  • پسته های آب خندان : این نوع پسته ها بعد از پسته های ریز خندان گزینه بسیار مناسبی می‌باشند. در واقع پسته هایی که به دلایل مختلف خندان نشده اند را با روش های مصنوعی خندان می‌نمایند گه در این صورت پسته آب خندان تولید می‌شود. این نوع پسته به لحاظ کیفتی در درجه پایین تری نسبت به پسته خندان طبیعی قرار دارد و بالطبع قیمت آن هم مناسب تر می‌باشد.
  • پسته مخلوط خندان و آب خندان : گاها تجار عراقی درخواست پسته مخلوط خندان و آب خندان را می‌دهند تا به این طریق قیمت پسته کمتر شود. البته فروش این نوع پسته فقط با درخواست و اطلاع خود خریدار انجام می‌شود و بدون اطلاع خریدار اصلا توصیه نمی‌شود.

صادرات پسته به عراق

خرید پسته ارزان قیمت

برای خرید پسته ارزان و صادرات پسته به عراق و کشورهای مختلف، بهترین گزینه ارتباط با ترمینال های ضبط پسته و مراکز فراوری در نقاط مختلف می‌باشد.
البته اکثر ترمینال های ضبط پسته در بازار پسته تهران – بازار سرای امید دارای دفتر فروش می‌باشند تا تجار خارجی دسرسی راحتی به آنها داشته باشند.

البته در سال های اخیر و باگسترش اینترنت اغلب مراکز فعال اقدام به استفاده از سایت های تخصصی این محصول برای ارتباط هر چه راحت تر و سریع تر تجار در کوتاه ترین زمان می‌نمایند.
این سایت ها امکان برقراری ارتباط بین این مراکز و خریداران را قبل از فرایند خرید و بدون نیاز به صرف زمان و هزینه زیاد برای ملاقات حظوری فراهم می‌نماید.

صادرات پسته به عراق

بازرگانی امین پسته

این مجموعه با داشتن دو ترمینال ضبط پسته کاملا مکانیزه در دو شهر پسته خیز قاین و بردسکن و فعالیت در بازار سرای امید تهران به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع پسته در این بازار شناخته می‌شود.
جهت خرید انواع پسته ارزان و صادرات پسته به عراق با مدیر فروش این مجموعه در ارتباط باشید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (3 votes, average: 4٫00 out of 5)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید عمده پسته رفسنجان

خرید عمده پسته رفسنجان در سال ۹۹ مناسب صادرات

خرید عمده پسته رفسنجان مناسب صادرات در انواع مختلفی توسط صادرکننده ها انجام می شود. …

کانال تلگرام