تجارت گستر همتا
خانه / پسته اکبری / خرید عمده پسته اکبری با قیمت ارزان
خرید عمده پسته اکبری

خرید عمده پسته اکبری با قیمت ارزان

برای خرید عمده پسته اکبری مراکز متعددی در سراسر ایران وجود دارد اما یکی از مهمترین پارامترها خرید با قیمت ارزان می‌باشد.
برای خرید پسته اکبری به صورت مستقیم از ترمینال ضبط پسته با قیمت‌های بسیار مناسب و رقابتی در بازار، با ما در ارتباط باشید.

خرید عمده پسته اکبری

پسته اکبری

پسته اکبری از جمله ارقام پسته لوکس و صادراتی ایران می‌باشد که در بازارهای جهانی طرفدار زیادی دارد.
این پسته که در خانواده پسته (Long) یا کشیده طبقه بندی می‌شود، و نام تجاری آن در بازارهای بین‌المللی و صادراتی (super long) می‌باشد.
این نوع پسته ظاهری بسیار زیبا و درشت دارد که اغلب در داخل ایران به عنوان آجیلی مصرف می‌شود.
پسته اکبری به لحاظ قیمتی هم به عنوان گران‌ترین نوع پسته ایران شناخته می‌شود و اغلب مشتریان این پسته، کیفیت محور می‌باشند.

خرید عمده پسته اکبری

انواع پسته اکبری

پسته اکبری تولیدی در ایران هم به لحاظ درجه بندی به سه دسته تقسیم می‌شوند که عبارتند از:

  1. پسته اکبری درجه یک: این نوع پسته اکبری از نوع خندان می‌باشد و درارای ظاهری زیبا و طعمی لذیذ می‌باشد که به طبع از قیمت بیشتری هم برخوردار است.
  2. پسته اکبری درجه دو: این نوع پسته اکبری به صورت مخلوط آبخندان و خندان طبیعی می‌باشد که در بیشتر مشتریانی که به دنبال قیمت پایین‌تر این نوع پسته می‌باشند، خریدار آن هستند.
  3. پسته اکبری درجه سه: این نوع پسته اکبری به صورت کامل، با روش‌های مصنوعی خندان شده است و اصطلاحا تمام پسته آبخندان است که قیمت این نوع پسته هم از دو نوع بالا کمتر می‌باشد.

البته پسته خندان اکبری بر اساس سایز هم به دسته‌های مختلفی تقسیم بندی می‌شوند که به آن دسته بندی در انس‌های مختلف هم گفته می‌شود.
پسته اکبری با انس ۲۶ – ۲۸ جز ریزترین مدل‌های پسته اکبری و اما پسته اکبری با انس ۱۸ – ۲۰ که دستچین می‌باشد، درشت ترین مدل این رقم پسته می‌باشد.

خرید عمده پسته اکبری

خرید عمده پسته اکبری

بازرگانی امین پسته با دارا بودن بزرگترین مجموعه فراوری پسته در شرق کشور و داشتن دفتر مرکزی در سرای امید تهران هر ساله حجم زیادی از این نوع پسته و سایر پسته ها از جمله پسته فندقی ، پسته خنجری دامغان و . . .  را در نقاط مختلف کشور پخش می‌نماید.

این مجموعه بسته به درخواست و حجم مورد نظر مشتری پیشنهادهای ویژه‌های برای خریداران خود دارد که بسیار جذاب می‌باشد.
قیمت پسته اکبری در این مجموعه به دلیل دست اول بودن و خرید مستقیم از کشاورز از کمترین حاشیه سود برخوردار بوده و براساس نظر مشتریان کمترین قیمت پسته در بازار رقابتی این محصول می‌باشد.
شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات لازم پیرامون انواع پسته با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فروشگاه عمده پسته اکبری دستچین

پسته اکبری دستچین از با کیفیت ترین و مرغوب ترین خوراکی ها است که طعمی عالی و دلنشین دارد و به صورت کاملاً ارگانیک و طبیعی پرورش می‌یابد و از ارزش غذایی بسیار با

کانال تلگرام