تجارت گستر همتا
خانه / پسته درجه 1 / پسته درجه یک / خرید پسته کرمان بدون واسطه
خرید پسته کرمان

خرید پسته کرمان بدون واسطه

خرید پسته کرمان به صورت مستقیم و بدون واسطه مد نظر تجار و خریداران مختلف می‌باشد. انواع پسته صادراتی کرمان مانند پسته فندقی ، اکبری ، احمد آقایی و کله قوچی در مراکز خرید مختلف ارائه می‌شود اما قیمت پسته درجه یک تاثیر زیادی در انجام معامله دارد.

اما سوالی که برای خیلی از خریداران وجود دارد این است که خرید بدون واسطه پسته کرمان از راه های دور به چه صورت امکان پذیر می‌باشد؟؟
در ادامه در این مورد توضیح داده می‌شود.

خرید پسته کرمان

مراکز خرید و فروش پسته در کرمان

استان کرمان به عنوان مهد تولید پسته در ایران شناخته می‌شود که هر ساله حجم زیادی از انواع پسته را تولید می‌نماید.
شهرهای رفسنجان ، سیرجان ، کرمان ، نوق ، انار ، بابک و … در این استان به عنوان مراکز اصلی تولید این محصول شناخته می‌شوند.

به دلیل آب و هوای گرم و خشک موجود در این استان انواع پسته با کیفیت و مرغوب در این منطقه تولید می‌شوند که عبارتند از: پسته اکبری ، پسته فندقی ، پسته احمد آقایی ، پسته کله قوچی.
عمده پسته تولیدی در کرمان برای امر صادرات مورد استفاده قرار می‌گیرد از این رو بازار خرید و فروش پسته در کرمان بسیار فعال می‌باشد.

البته با وجود تولید انبوه پسته در این منطقه و رونق بالای بازار خرید و فروش آن در این منطقه ، بازار پسته تهران – بازار سرای امید به عنوان مرکز تجاری این محصول در ایران شناخته می‌شود.
قیمت پسته در بازار تهران نسبت به بازار کرمان تفاوتی ندارد چرا که اکثر تجار بدون واسطه این محصول را در این بازار ارائه می‌دهند.

خرید پسته کرمان

راه های خرید پسته کرمان بدون واسطه

با توجه به کیفیت، تنوع و تناژ بالای پسته کرمان ، خریداران زیادی از نقاط مختلف دنیا سعی در تهیه این محصول با قیمت مناسب دارند.
از این رو دسرسی به این محصول بدون واسطه و دلال بسیار مد نظر می‌باشد.

برای خرید پسته کرمان به صورت مستقیم و با قیمت مناسب دو راه وجود دارد که در ادامه به آن اشاره می‌شود:

  1. خرید حظوری : در این روش خریداران جهت تهیه محصول مورد نظر خود می‌بایست به صورت حظوری به این منطقه مراجعه نمایند و پس یافتن مراکز معتبر، جهت خرید محصول مورد نظر خود اقدام نمایند. البته بازار پسته تهران هم به دلیل حظور تجار و کارخانه داران از مناطق مختلف پسته خیز به لحاظ قیمتی گزینه بسیار مناسبی می‌باشد.
  2. خرید غیر حظوری : در این روش خریداران می‌توانند با استفاده از سایتهای تخصصی این محصول و استفاده از راه ارتباطی موجود در آن، با این مراکز در کوتاه ترین زمان ارتباط برقرار نمایند و پس از اطلاع از شرایط همکاری و فروش مرکز مورد نظر جهت خرید محصول خود بدون واسطه اقدام نمایند. در این روش پس از تصمیم خرید از مرکز مورد نظر ، خریداران می‌توانند به صورت حظوری و غیر حظوری در مرکز مورد نظر محصول خود را تحویل گیرند.

خرید پسته کرمان

خرید پسته کرمان – بازرگانی امین پسته

با توجه به حجم بالای تقاضا برای پسته کرمان مراکز مختلفی این محصول را بدون واسطه و به صورت مستقیم ارائه می‌دهند.
بازرگانی امین پسته با استفاده از متدهای روز فروش، این محصول را بدون واسطه در نقاط مختلف با تضمین کیفیت و قیمت ارائه می‌دهد.

دفتر فروش این مجموعه در بازار پسته تهران – بازار سرای امید می‌باشد که خریداران پس از کسب اطلاعات لازم به صورت حظوری می‌توانند اقدام به خرید این محصول نمایند.
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با مدیر فروش این مجموعه در ارتباط باشید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت پسته صادراتی

قیمت پسته صادراتی برای ارسال به کشورهای مختلف دنیا

قیمت پسته صادراتی برای ارسال به نقاط و کشورهای مختلف متفاوت می باشد. برای تعیین …

کانال تلگرام